Reklam

18 Ocak 2019 tarihinde eklendi.

Sitemiz askerlik konusunda net ve kesin bilgiler sunan ve güvenilirliği ile bilinen otoriter bir sitedir. Sitemizi günlük ortalama 4000 kişi ziyaret etmektedir. Askere alım dönemlerinde sitemizin ziyaretçi sayısı günlük 10 000 kişiye kadar çıkmaktadır. Sitemizde yazılan yazıların tamamı özgündür ve telifle korunmaktadır. Sitede yer alan yorumların tamamı site yönetimi tarafından özenle cevaplandırılmaktadır. Sitemiz google nezdinde de çok özel bir yere sahiptir. Ziyaretçilerimizin % 96’sı google aramalarından sitemize ulaşmaktadır.

Aşağıda yer alan alanlardan birini seçerek askerlik.org sitemizle sponsorluk anlaşması yapabilirsiniz. Sitemizde reklam yayınlamak istiyorsanız lütfen aşağıdaki reklam alanlarından birini seçiniz ve bizimle askerlik@askerlik.org adresinden iletişime geçiniz.

Aşağıdaki Reklam Alanlarına Reklam Verebilirsiniz:askerlik

Hangi reklamlar ve sponsorluklar kabul edilmez ?

Pop-up ve Splash reklam yayın talepleriniz olumsuz karşılanacaktır. Yetişkinlere özel ürünlerin satışı yapan şirketlerle reklam anlaşması yapılmamaktadır. Yasaya aykırı hiçbir site ile anlaşma yapılmamaktadır. Siteleriniz eğer yasal siteler ise sizlerle reklam anlaşması yapmaktan mutluluk duyarız.