Askerlik Hakkında Soru Sor

Değerli Ziyaretçimiz; Askerlikle ilgili soru ve sorunlarınızı bize yazarak sorunlarınıza hızlı, kesin ve kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Mevzuat kapsamında sorularınızı cevaplıyor ve sizlere en geç 24 saat içerisinde sorununuzla ilgili detaylı, kesin ve net bilgiler sunuyoruz.

Soru Ücreti Ne Kadar?

Sitemize her gün onlarca soru sorulmakta ve doğal olarak soruların tamamına bizzat cevap vermek bir hayli zor olmaktadır. Bu sebeple acil soruları cevaplamak için Paralı Soru Sorma bölümünü oluşturduk.

Yöneticiye iletilen sorular paralıdır ve her soru 50 TL ücret karşılığında cevaplanır.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapıp Paralı Soru Sorabilir miyim?

Kredi kartınız ile ödeme yaparak paralı soru sorabilirsiniz. Paralı soru sormak için öncelikle aşağıda verdiğim linke tıklayıp sonrasında da ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra bize mail atarak yada aşağıdaki soru bölümüne sorunuzu yazarak bize sorunuzu iletebilirsiniz. Size en ufak detayına kadar bilgilendirme yapılacaktır. Bu şekilde soru sorunca sorunuzu sadece siz ve yönetici görür. Siteyi ziyaret eden başkaları sorunuzu göremez. Yöneticiye sormak istediğiniz soruları sormadan önce lütfen soru ücretini yatırınız.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak İçin Tıkla

EFT/HAVALE İle Ödeme Yapıp Paralı Soru Sorabilir miyim?

Enpara – ALPER KODAZ –

IBAN: TR49 0011 1000 0000 0065 1197 03

Yukarıdaki hesaba 25 TL ücreti yatırınız. Akabinde sorunuz detaylı olarak cevaplanacak ve konu hakkında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Bu yöntem paralı soru sorma için ve sizlerin sorularına kesin, hızlı ve net cevaplar verebilmek için oluşturuldu. Ücreti yatırdıktan sonra dilediğiniz kadar soru sorabilir, kafanız net olana kadar bilgi talep edebilirsiniz.

Mail: askerlik@askerlik.org

Başa dön tuşu