İletişim

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi.

Site Yönetimi İletişim Bilgilerimiz:

Sitemizde yer alan yazıların tamamı kendimize aittir ve hiç bir siteden kopyala yapıştır yöntemiyle alınmamıştır. Sitemizde yer alan yazıların iznimiz alınmadan başka sitelerde kullanılması yasaktır. Özgün olarak hazırlanan yazılarımızı iznimiz olmadan kullananlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır. Sitemizde yer alan görsel yada yazılı içerikle ilgili telif hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişime geçmeniz durumunda ilgili içerik derhal siteden kaldırılacaktır.

Sitemizin hiç bir siyasi parti, dernek, kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sitemiz tek  bayrak (al yıldızlı şanlı türk bayrağımız), tek vatan, tek millet ülküsüne inanmaktadır. Yönetimimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e gönülden bağlıdır.

Sitemizin amacı askerlerimize ve askeri personelimize yönelik bir sosyal platform oluşturmaktır. Sitemizde askerlerimiz ve askeri personellerimizle ilgili haberler paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan paylaşımlarla ilgili fikir, duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz. Sitemizin amacı askerlikle ilgili bilgilendirme çalışması yapmaktır…

Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsanız iletişim adresimizden yada yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede site yönetimimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Önemli Not: Sitemize yapılan her yorum en kısa sürede cevaplandırılmaktadır. Lütfen soru sormak için mail atmak yerine önce siteye uygun bir başlığın altına sorunuzu yöneltiniz. Eğer sorunuz özel bir durumu içeriyor ve gerçekten kimsenin bilmesini istemediğiniz bir durum ise o zaman mail adresimize mail atınız.

Paralı Soru Sormak İster Misiniz?

Acil bir konuyla ilgili cevap almak istiyorsanız paralı soru sistemimizi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan hesap numarasına 10 TL yatırmanız ve para yatırdığınıza dair bize mail attığınızda size merak ettiğiniz konuyla ilgili olarak detaylı bir açıklama yapılacaktır. Aklınıza takılan her konuyu paralı soru sorarak öğrenebilirsiniz.

Paralı Soru Sistemi Nasıl Çalışır?

Önce aşağıda yer alan hesap numarasına 10 TL yatırırsınız ve parayı yatırdığınıza dair mail adresimize mail atarsınız ve mail ile sormak istediğiniz konuyu detaylı olarak sorarsınız. Mail adresimize gelen mailler bize otomatik olarak bildirilmektedir. Biz de sizden ödeme geldi mi diye kontrol ederiz. Ödeme geldi ise sizin mail adresimize attığınız soruları özenle cevaplarız. Mevzuat hükümlerini de cevaba ekleyerek size konuyu detaylıca anlatırız. Anlamadığınız bir şey olursa diğer sorularınızı para ödemeden sorabilirsiniz. 10 Lira ödeyerek kafanıza takılan her şeyin cevabını net bir şekilde öğrenmeniz mümkün…Yok para vermem derseniz de sorunuzu sitemizdeki uygun bir başlığın altına yazın. Uygun zamanda cevaplanır sorularınız…

Paralı soru sistemini kullanarak hem bize destek olabilir hem de sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz…

Banka İBAN Numaramız: TR49 0011 1000 0000 0065 1197 03 – Alper KODAZ – Finansbak (Enpara)

Site Yönetimi  İletişim Adresi : askerlik@askerlik.org