İletişim

Site Yönetimi İletişim Bilgilerimiz:

Sitemizde yer alan yazıların tamamı kendimize aittir ve hiç bir siteden kopyala yapıştır yöntemiyle alınmamıştır. Sitemizde yer alan yazıların iznimiz alınmadan başka sitelerde kullanılması yasaktır. Özgün olarak hazırlanan yazılarımızı iznimiz olmadan kullananlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır. Sitemizde yer alan görsel yada yazılı içerikle ilgili telif hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişime geçmeniz durumunda ilgili içerik derhal siteden kaldırılacaktır.

Sitemizin hiç bir siyasi parti, dernek, kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sitemiz tek  bayrak (al yıldızlı şanlı türk bayrağımız), tek vatan, tek millet ülküsüne inanmaktadır. Yönetimimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e gönülden bağlıdır.

Sitemizin amacı askerlerimize ve askeri personelimize yönelik bir sosyal platform oluşturmaktır. Sitemizde askerlerimiz ve askeri personellerimizle ilgili haberler paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan paylaşımlarla ilgili fikir, duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz. Sitemizin amacı askerlikle ilgili bilgilendirme çalışması yapmaktır…

Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsanız iletişim adresimizden yada yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede site yönetimimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Önemli Not: Sitemize yapılan her yorum en kısa sürede cevaplandırılmaktadır. Lütfen soru sormak için mail atmak yerine önce siteye uygun bir başlığın altına sorunuzu yöneltiniz. Eğer sorunuz özel bir durumu içeriyor ve gerçekten kimsenin bilmesini istemediğiniz bir durum ise o zaman mail adresimize mail atınız.

Sitemize yazılan yorumlardan yorumu yazan kişi sorumludur. Yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. Yorumlar süzgeçten geçmediği için yorumlarda yer alan hususlardan site yönetimimiz sorumlu tutulamaz.

Değerli Ziyaretçimiz;

Sitemizde 2 çeşit soru sorma yöntemi vardır. Dilerseniz sadece Yöneticinin göreceği şekilde, dilerseniz de siteye giren herkesin görebileceği şekilde soru iletebilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki açıklamaları okuyabilirsiniz:

Yöntem 1: Yöneticiye Soru Sorma

Sitemize her gün onlarca soru sorulmakta ve doğal olarak soruların tamamına bizzat cevap vermek bir hayli zor olmaktadır. Bu sebeple acil soruları cevaplamak için Paralı Soru/Yöneticiye Soru Sorma bölümünü oluşturduk. Yöneticiye iletilen sorular paralıdır ve her soru 25 TL ücret karşılığında cevaplanır.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapıp Paralı Soru Sorabilir miyim?

Kredi kartınız ile ödeme yaparak paralı soru sorabilirsiniz. Paralı soru sormak için öncelikle aşağıda verdiğim linke tıklayıp sonrasında da ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra bize mail atarak yada aşağıdaki soru bölümüne sorunuzu yazarak bize sorunuzu iletebilirsiniz. Size en ufak detayına kadar bilgilendirme yapılacaktır. Bu şekilde soru sorunca sorunuzu sadece siz ve yönetici görür. Siteyi ziyaret eden başkaları sorunuzu göremez. Yöneticiye sormak istediğiniz soruları sormadan önce lütfen

Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak İçin Tıkla

 

EFT/HAVALE İle Ödeme Yapıp Paralı Soru Sorabilir miyim?

Enpara – ALPER KODAZ –

IBAN: TR49 0011 1000 0000 0065 1197 03

Yukarıdaki hesaba 25 TL ücreti yatırınız. Akabinde sorunuz detaylı olarak cevaplanacak ve konu hakkında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Bu yöntem paralı soru sorma için ve sizlerin sorularına kesin, hızlı ve net cevaplar verebilmek için oluşturuldu. Ücreti yatırdıktan sonra dilediğiniz kadar soru sorabilir, kafanız net olana kadar bilgi talep edebilirsiniz.

Ücreti Yatırılmayan Sorulara Kesinlikle Cevap Verilmeyecektir.

Elektronik Posta Adresimiz: : askerlik@askerlik.org

Başa dön tuşu