Askerlik Hakkında Soru Sor

7 Ocak 2020 tarihinde eklendi.

Değerli Ziyaretçimiz;

Sitemizde 2 çeşit soru sorma yöntemi vardır. Dilerseniz sadece Yöneticinin göreceği şekilde, dilerseniz de siteye giren herkesin görebileceği şekilde soru iletebilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki açıklamaları okuyabilirsiniz:

 

Yöntem 1: Yöneticiye Soru Sorma

Sitemize her gün onlarca soru sorulmakta ve doğal olarak soruların tamamına bizzat cevap vermek bir hayli zor olmaktadır. Bu sebeple acil soruları cevaplamak için Paralı Soru/Yöneticiye Soru Sorma bölümünü oluşturduk. Yöneticiye iletilen sorular paralıdır ve her soru 25 TL ücret karşılığında cevaplanır. Bu şekilde soru sorunca sorunuzu sadece siz ve yönetici görür. Siteyi ziyaret eden başkaları sorunuzu göremez. Yöneticiye sormak istediğiniz soruları sormadan önce lütfen

Enpara – ALPER KODAZ –

IBAN: TR49 0011 1000 0000 0065 1197 03

Yukarıdaki hesaba 25 TL ücreti yatırınız. Akabinde sorunuz detaylı olarak cevaplanacak ve konu hakkında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Bu yöntem paralı soru sorma için ve sizlerin sorularına kesin, hızlı ve net cevaplar verebilmek için oluşturuldu. Ücreti yatırdıktan sonra dilediğiniz kadar soru sorabilir, kafanız net olana kadar bilgi talep edebilirsiniz.

Mail: askerlik@askerlik.org

Yöntem 2: Siteye Ziyaret Eden Kullanıcılara Soru Sorma

Bu yöntem ücretsizdir ve yazdığınız sorular siteye giren kullanıcılar tarafından cevaplandırılır. Bu yöntem ile soru sorunca sorularınızı siz ve siteyi ziyaret eden herkes görebilir. Kamuya açık olarak soru sorduğunuz zaman sorularınıza birileri cevap verebilir fakat cevap vermeyip sorunuzu yanıtsız da bırakabilir. Kamuya açık sorularınızın cevaplandırılma garantisi yoktur.